User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: default
el: προεπιλογή

en: Image
el: Εικόνα

en: link
el: σύνδεσμος

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: text
el: κείμενο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: image
el: εικόνα

en: string
el: συμβολοσειρά

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
el: Η ιδιότητα title χρησιμοποιείται σαν περιγραφή όταν το ποντίκι σύρεται πάνω από την εικόνα.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
el: Εικόνα προς προβολή αν δεν έχει μεταφορτωθεί εικόνα.
