User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Enabled
et: Lubatud

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: text
et: tekst

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: image
et: pilt

en: string
et: sõne

en: Field options
et: Välja valikud

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.
