User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Enabled
he: מופעל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Image
he: תמונה

en: link
he: קישור

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: email
he: דוא"ל

en: text
he: טקסט

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: image
he: תמונה

en: string
he: מחרוזת

en: Field options
he: אפשרויות שדה

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.
