User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: default
hr: Zadano

en: Image
hr: Slika

en: link
hr: poveznica

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: text
hr: tekst

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: image
hr: slika

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.
