User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Image
ka: სურათი

en: link
ka: ბმული

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: text
ka: ტექსტი

en: image
ka: სურათი
