User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Enabled
lv: Iespējots

en: default
lv: noklusējums

en: Image
lv: Attēls

en: link
lv: saite

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: email
lv: epasts

en: text
lv: teksts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: image
lv: attēls

en: Field options
lv: Lauka iespējas

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu
