User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: link
my: လင့်ခ်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်
