User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Enabled
ro: Activat

en: default
ro: implicit

en: Image
ro: Imagine

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: image
ro: imagine

en: Any user
ro: Orice utilizator

en: string
ro: şir

en: Field options
ro: Opțiuni câmp

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ro: Atributul <em>title</em> este utilizat drept tooltip atunci când cursorul mouse-ului se află deasupra imaginii.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
ro: Imaginea care să fie afișată daca nici o imagine nu este încărcată.
