User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Value
si: අගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය

en: image
si: රූපය
