User Field Anonymize (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: default
uk: замовчування

en: Image
uk: Зображення

en: link
uk: посилання

en: Field type
uk: Тип поля

en: Fields
uk: Поля

en: email
uk: електронна пошта

en: text
uk: текст

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: image
uk: зображення

en: Any user
uk: Будь-який користувач

en: string
uk: рядок

en: Field options
uk: Параметри поля

en: integer
uk: ціле число

en: boolean
uk: логічні

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Field types
uk: Типи полів

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
uk: Атрибут заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: timestamp
uk: мітка часу

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності

en: datetime
uk: дата і час

en: Image to be shown if no image is uploaded.
uk: Зображення, що показується у тому випадку, коли не звантажено жодного зображення.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.
