User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: default
af: verstek

en: Image
af: Beeld

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.
