User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Image
az: Şəkil

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Field options
az: Sahə seçimləri

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Field types
az: Sahə növləri

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
az: Başlıq atributu siçan şəklin üzərinə getdikdə alət ipucu kimi istifadə olunur.
