User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Enabled
bg: Активиран

en: default
bg: по подразбиране

en: Image
bg: Снимка

en: link
bg: връзка

en: email
bg: Ел. поща

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: image
bg: изображение
