User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Value
is: Virði

en: Enabled
is: Virkjað

en: default
is: standard

en: The changes have been saved.
is: Broytingarnar eru goymdar.

en: image
is: mynd
