User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
