User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: default
hu: alapértelmezés

en: Image
hu: Kép

en: link
hu: hivatkozás

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Fields
hu: Mezők

en: email
hu: e-mail

en: text
hu: szöveg

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: image
hu: kép

en: Any user
hu: Bármely felhasználó

en: string
hu: karaktersorozat

en: Field options
hu: Mező lehetőségek

en: integer
hu: egész

en: boolean
hu: logikai

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: timestamp
hu: időbélyeg

en: Privacy settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Image to be shown if no image is uploaded.
hu: A megjelenített kép ha nincs kép feltöltve.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hu: A kép rövid leírása. Mindaddig ez a szöveg látszik a kép helyén, amíg az nem töltődik be. A képernyőolvasók számára akadálymentesség, a keresőrobotok számára pedig keresőoptimalizálás miatt fontos.
