User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Enabled
is: Virkt

en: default
is: sjálfgefið

en: Image
is: Mynd

en: link
is: hlekkur

en: Fields
is: Svæði

en: email
is: netfang

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: image
is: mynd

en: Field types
is: Tegundir svæða
