User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Enabled
jv: Urip

en: default
jv: gawan

en: Image
jv: Gambar

en: link
jv: pranālā

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: image
jv: gambar

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.
