User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Enabled
kk: Қосылған

en: default
kk: әдепкі

en: Image
kk: Сурет

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
