User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: string
kn: ವಾಕ್ಯ

en: integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
