User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: default
lt: įprasta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: link
lt: nuoroda

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: email
lt: el. paštas

en: text
lt: tekstas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: image
lt: paveikslėlis

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: string
lt: eilutė

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.
