User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: default
mn: Үндсэн

en: Image
mn: Зураг

en: link
mn: холбоос

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: image
mn: зураг
