User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Enabled
mr: समर्थ

en: default
mr: मुलभूत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: link
mr: शृंखला

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: email
mr: ईमेल
