User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Enabled
fa: فعال

en: Image
fa: تصویر

en: link
fa: واصلی

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Fields
fa: میدانها

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Privacy settings
fa: تنظیمات حریم خصوصی
