User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: default
sq: e prezgjedhur

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.
