User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Enabled
ur: فعال

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Image
ur: تصویر

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم
