User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Value
vi: Giá trị

en: Enabled
vi: Bật

en: default
vi: mặc định

en: Image
vi: Ảnh

en: link
vi: liên kết

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Fields
vi: Các trường

en: text
vi: văn bản

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: image
vi: hình ảnh

en: Any user
vi: Người dùng bất kỳ

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
vi: Thuộc tính title sẽ được dùng để hiển thị văn bản chú thích khi người dùng đưa chuột lên trên ảnh.
