User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Enabled
ar: مفعل

en: default
ar: المبدئي

en: Image
ar: الصورة

en: link
ar: رابط

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: text
ar: نص

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: image
ar: صورة

en: Field options
ar: خيارات الحقل

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ar: محتوى الخاصية <em>Title</em> يظهر عند مرور مؤشر الفأرة فوق الصورة.
