User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Enabled
be: Уключана

en: default
be: прадвызначана

en: Image
be: Малюнак

en: link
be: спасылка

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: image
be: малюнак

en: string
be: радок

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
be: Атрыбут title выкарыстоўваецца як падказка, калі мыш наведзена на выяву.
