User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Enabled
gl: Activado

en: default
gl: predeterminado

en: Image
gl: Imaxe

en: link
gl: ligazón

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: email
gl: correo electrónico

en: text
gl: texto

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: image
gl: imaxe

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.
