User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Enabled
ast: Activáu

en: default
ast: predefiníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Field type
ast: Triba de campu

en: text
ast: testu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
