User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Image
bs: Slika

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
