User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: default
ca: predeterminat

en: Image
ca: Imatge

en: link
ca: enllaç

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: email
ca: correu

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: image
ca: imatge

en: Any user
ca: Qualsevol usuari

en: string
ca: cadena

en: Field options
ca: Opcions del camp

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan el ratolí passa per sobre de la imatge.

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: Image to be shown if no image is uploaded.
ca: La imatge que s'ha de mostrar si no se'n carrega cap.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
