User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Enabled
da: Aktiveret

en: default
da: standard

en: Image
da: Billede

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: email
da: e-mail

en: text
da: tekst

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: image
da: billede

en: Any user
da: Enhver bruger

en: string
da: tekststreng

en: Field options
da: Felt indstillinger

en: integer
da: heltal

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Field types
da: Felttyper

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: Privacy settings
da: Indstillinger for privatliv

en: Image to be shown if no image is uploaded.
da: Billede der vises hvis der ikke er uploadet et billede.
