User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
