User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Image
eo: Bildo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: image
eo: bildo
