User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: default
eu: lehenetsia

en: Image
eu: Irudia

en: link
eu: esteka

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: email
eu: eposta

en: text
eu: testua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: image
eu: irudia

en: string
eu: katea

en: Field types
eu: Eremu motak
