User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Enabled
fi: Käytössä

en: default
fi: oletus

en: Image
fi: Kuva

en: link
fi: linkki

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: text
fi: teksti

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: image
fi: kuva

en: Any user
fi: Kaikki käyttäjät

en: string
fi: merkkijono

en: Field options
fi: Kenttäasetukset

en: integer
fi: Muuttuja

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
fi: Kuva joka näytetään, jos muuta kuvaa ei lisätä.
