User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Image
hy: Նկար

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:
