User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: text
km: អត្ថបទ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: image
km: រូបភាព

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
km: គុណ​លក្ខណៈ​របស់​ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ​ឧបករណ៍​ នៅ​ពេល​ដាក់​កណ្តុរ​សំកាំង​លើ​រូបភាព ។
