User Field Anonymize (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: image
ne: तस्विर
