User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: default
pl: domyślny

en: Image
pl: Obraz

en: link
pl: odnośnik

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: email
pl: e-mail

en: text
pl: tekst

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: image
pl: obrazek

en: Any user
pl: Dowolny użytkownik

en: string
pl: ciąg tekstowy

en: Field options
pl: Opcje pola

en: integer
pl: liczba całkowita

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Field types
pl: Typy pól

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
pl: Obraz, który ma być wyświetlany jeśli nie zostanie wysłany żaden obraz.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.
