User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Enabled
sk: Povolené

en: default
sk: predvolené

en: Image
sk: Obrázok

en: link
sk: odkaz

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: image
sk: obrázok

en: Any user
sk: Ktokoľvek

en: string
sk: reťazec

en: integer
sk: celé číslo

en: Field types
sk: Typy polí

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.
