User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: default
sl: privzeto

en: Image
sl: Slika

en: Field type
sl: Tip polja

en: email
sl: e-naslov

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: image
sl: slika
