User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Enabled
sr: Укључено

en: link
sr: линк

en: Field type
sr: Tип поља

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
