User Field Anonymize (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: image
th: รูปภาพ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
th: If no image is uploaded, this image will be shown on display.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
th: ภาพที่จะแสดงถ้าไม่มีภาพอัพโหลด
