User Fields Visibility (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Fields
et: Väljad

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: About
et: Programmist
