User Fields Visibility (1.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
