User Fields Visibility (1.1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Fields
ar: الحقول

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: About
ar: حول
