User Fields Visibility (1.1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Fields
gl: Campos

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
